ERROR: Disk full (/tmp/#sql_73a2_0.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device")!
ERROR No: 1021
ERROR: Disk full (/tmp/#sql_73a2_0.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device")!
ERROR No: 1021
 REALVIA | Ste realitný maklér či kancelária, a nemáte vlastný web?

Blog

Ak si realitný maklér myslí, že stačí mať nehnuteľnosti, ktoré predáva nahraté na realitných portáloch, je na veľkom omyle.

Na webstránky, ktoré prevádzkujú realitné kancelárie, sa návštevník nedostane organickým (neplateným) vyhľadávaním, ale dostanete sa na ne práve cez realitné portály, kde si ľudia hľadajú svoju vysnívanú nehnuteľnosť. Je však štatisticky dokázané, že ak si potencionálny kupca nájde nehnuteľnosť, ktorá ho zaujme, aj tak si automaticky pozrie aj iné nehnuteľnosti od daného makléra, resp. od realitnej spoločnosti, ktorá ich ponúka.

Bez realitného webu, ale ani na krok! Kde, ak nie na svojej vlastnej realitnej webstránke ukáže realitný maklér či realitná kancelária portfólio svojich nehnuteľnostíRealitná kancelária svoju webstránku potrebuje! A nielen, že potrebuje, je to nutnosť, ktorá by mala pre neho byť samozrejmosťou, ak v dnešnej dobe s veľkou konkurenciou chce predávať nehnuteľnosti. 

Ako realitný maklér preukáže svoje schopnosti, dlhoročné skúsenosti, ak svoje referencie neukáže na vytvorenej webstránke? Veď povedzte vy, kúpili by ste si nehnuteľnosť od niekoho, o kom nič neviete? Veď predsa kúpa nehnuteľností nestojí len pár eur, a nejde o investíciu, pre ktorú sa rozhodnete behom minúty. Či?  

A naopak, kde ukáže svoje nehnuteľnosti, ak nie na webe, ktorý má vytvorený? Ako inak by realitného makléra ľudia mali nájsť, ak nie na webe? V dnešnej dobe je pri akomkoľvek podnikaní veľmi dôležité mať svoju webovú stránku. Bez nej akoby ste ani neexistovali. To je holý fakt.

Práve vďaka realitnému webu môže o sebe povedať, aké má skúsenosti, čo všetko dokázal, aké zaujímavé nehnuteľnosti dokázal predať, prípadne stále predáva, a mnoho iného. Práve na vlastnom webe vie poukázať na svoje prednosti, a povedať potenciálnym zákazníkom: ,,Hej, ja som ten, koho hľadáte!"

Ak máte záujem odprezentovať seba a svoje nehnuteľnosti na realitnom webe, ktorý vám vieme vytvoriť, neváhajte nás kontaktovať. Ponúkame vlastný redakčný systém, ktorý je jednoduchý na úpravu webu či mnoho iného. Je intuitívny, prehľadný, a dokonca vás v ňom aj zaškolíme. A navyše, ušetrí vám kopec času, a vy tak budete mať viac času pre svojich klientov. Celkom lákavé, však?

Ak máte záujem o jeho tvorbu, neváhajte nás kontaktovať na info@realvia.sk

Všetky články